Menü
Sepetim

Bayilik Şartları

 Değerli müşterilerimiz,

2017 yılında başladığımız Türkiye'de ilk ve tek olma özelliği taşıyan araca özel 3D torpido koruyucu kılıf çeşitlerimiz her geçen gün artmaktadır. Her ilde müşterilerimize daha iyi hizmet verebilme amacı ile 2019 yılı itibari ile bayilik yapılanmasına başlıyoruz. 

Bayilik Şartlarınız Nelerdir?

2 Tür Bayilik Sistemimiz Bulunmaktadır.

*Standart Bayilik için oto aksesuar, oto yedek parça, oto yıkama, oto elektrik, oto teknik servis v.b sektörlerde faaliyette olmanız gerekmektedir. Üye olduktan sonra vergi levhanızı info@otokoruyucu.com adresinize göndermeniz gerekmektedir.

100 Adetlik ilk siparişinizle birlikte (İstediğiniz ürünlerden) sistemimize bayi olarak tanımlanırsınız. Kar marjlarımız ortalama %15-20 seviyesindedir.

*Ana Bayilik için ise bayilik şartları ile birlikte ilk sipariş adedinizin 500 adet olması gerekmektedir. Ana Bayilik sistemi size Standart Bayiliğe ek olarak %20-%25 civarında kar imkanı sağlamaktadır. Ana bayi olmanız durumunda ise web sitemizin 'En Yakın Bayi Nerede' sayfasında firmanızın iletişim bilgilerine yer vermekteyiz.

Ana Bayi olabilmeniz için tarifi kolay, zeminde ve en az 40 m2 işyerine sahip olmalısınız.

Kimler Ana Bayi Olabilir?

Ürünlerimizi satmayı hedefleyen Fatura kesebilen, vergi levhasına sahip tüm işletmeler A bayimiz olabilir.

Ana Bayiliğin Avantajları Nelerdir?

- Ana Bayilerimiz için standart broşürlerimizden, Cama yapıştırmalardan ve diğer hazır dokümanlardan gönderilir. Bu sayede satışlarınızın artması hedeflenir.

- Ana Bayilerimiz tüm iletişim bilgileri internet sitemizde yayınlanır. Bize ulaşan müşteriler A bayilerimize yönlendirilir. Yine bu sayede satışların artması hedeflenir.

- Ana Bayiler diğer tüm bayi yada müşterilerden çok daha avantajlı fiyatlardan ürünler alırlar.

Kargo Süreçleri Nasıl İşliyor?

Oluşturduğunuz siparişler en geç 2 iş günü içerisinde tarafınıza kargolanmaktadır. Ayrıca tüm siparişlerinizde kargo ücreti OtoKoruyucu tarafından ödenmektedir.

Fiyatlara KDV Dahil midir?

Evet fiyatlarımıza KDV dahildir. Faturalarınız sipariş verdiğiniz ürünlere göre kesilip E-Fatura olarak tarafınıza gönderilecektir.

Bayilik Başvurusu Nasıl Yapabilirim?

info@otokoruyucu.com e-posta adresimize Vergi Levhası, Ad-Soyad - Telefon ve Adres bilgilerinizi iletmeniz ardından müşteri temsilcilerimiz sizinle iletişime geçecektir.